




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний шнур з паракорду довжиною 11 см виконаний у плетінні Snake Knot і доповнений деталізованою намистиною у вигляді Черепа Короля. Такий аксесуар зручно використовувати як темляк для ножа — він полегшує витягування з чохла та додає індивідуальності. Образ королівського черепа підкреслює силу і безкомпромісність, а щільне плетіння забезпечує надійність у використанні. Легко кріпиться до ножів з отвором або петлею.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Паракорд |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 50 г |
| Тип брелока | Універсальний |
| Довжина: | 110 мм |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Purple |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 568,55 ₴

