




Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 147,90 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кулон із Вегвізиром, драккаром і намистиною Валькнут на регульованому паракордовому шнурку, довжина 50 см»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скандинавський кулон поєднує символ Вегвізир, стилізоване зображення драккара та намистину з елементом Валькнут. Композиція оформлена у тематиці північної культури з акцентом на деталізацію. Паракордовий шнур має довжину 50 см і оснащений регулятором для зручного носіння. Аксесуар пасує для щоденного стилю, тематичних образів або як частина колекції на історичну тематику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольори | Utactic camo + Coyote brown snake |
- Ціна: 1 275 ₴






