




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Темляк із паракорду довжиною 18 см виготовлений у техніці плетіння Cobra. Має декоративну намистину у вигляді Молота Тора, а також руни Соул (перемога, сила) та Альгіз (захист, інтуїція), які можна обрати за бажанням. Аксесуар слугує не лише зручним елементом для витягування ножа, а й несе в собі символічне значення. Підходить для фіксації на ножі, сумці або рюкзаку. Ручна робота з міцного паракорду робить виріб довговічним і функціональним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Паракорд |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип брелока | Універсальний |
| Ширина | 20 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Довжина: | 180 мм |
| Вага | 50 г |
- Ціна: 575,40 ₴


