




Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 147,90 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Паракордовий браслет-оберіг з намистинами Миколая Чудотворця, Богородиці та Латинського хреста на металевому фастексі»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей браслет-оберіг сплетений з надійного паракорду й доповнений металевою застібкою типу фастекс. У дизайні використано три змістовні елементи: намистину з образом Миколая Чудотворця — покровителя і заступника, латинський хрест — символ віри, та образ Богородиці — як уособлення захисту та милосердя. Аксесуар підходить для щоденного носіння, поєднуючи практичність і духовне наповнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Всі Браслети |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 20 мм |
| Вага | 100 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольори | Хакі (Khaki) / Chameleon |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип браслета | Плетений |
| Стать | Унісекс |
| Тип | На руку |
| Стан | Нове |
| Товщина | 9 мм |
| Кількість намистин | 3 шт |
| Тематика малюнка/форми | Церква/Крестики, Християнство |
- Ціна: 1 900,95 ₴






