




Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 147,90 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кулон із символом Валькнут і руною Соул з посрібленої бронзи на регульованому паракордовому шнурку, довжина 50 см»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон у скандинавському стилі поєднує символ Валькнут і руну Соул, виготовлений з посрібленої бронзи методом ручного лиття. Дизайн виробу виконаний з увагою до деталей, натхненний північною символікою. Шнурок із паракорду довжиною 50 см регулюється для зручного носіння. Аксесуар добре поєднується з сучасним або тематичним стилем і підходить для щоденного використання. Міцні матеріали забезпечують довговічність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольори | Black + Black |
- Ціна: 1 260 ₴






