




Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 147,90 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кулон із сокирою вікінгів та 24 скандинавськими рунами Старшого Футарка на паракордовому шнурку, довжина 50 см»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон у формі бойової сокири з 24 скандинавськими рунами Старшого Футарка натхнений тематикою доби вікінгів. Дизайн виробу виконаний з увагою до історичних елементів. Шнурок із паракорду довжиною 50 см має регульовану довжину, що забезпечує комфортне носіння. Аксесуар пасує до сучасного або тематичного стилю, добре поєднується з одягом у вільному чи етнічному напрямку. Виготовлений із міцних матеріалів для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольори | Black + black |
- Ціна: 1 593,75 ₴





