




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон із гравіюванням знака зодіаку Водолій виконаний у лаконічному стилі з чітко проробленим зображенням. Центральний елемент доповнюється шнурком із плетеного шовку довжиною 50 см. М’який матеріал шнура забезпечує комфортне носіння у повсякденному житті. Аксесуар підійде для тих, хто цінує індивідуальність у деталях, а також може бути приємним персоналізованим подарунком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Знаки зодіаку |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 525 ₴




