




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіска у вигляді сокири прикрашена деталізованим зображенням вовка, птаха та орнаментом із символом Валькнут. Виріб натхненний кельтською та скандинавською тематикою, поєднує декоративність і стилізацію історичних мотивів. Регульований шнурок із паракорду довжиною 50 см дозволяє зручно адаптувати аксесуар під різні стилі носіння. Підвіска може бути доповненням до тематичного одягу або сучасного образу з етнічними елементами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Тематика малюнка/форми | Тварини |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольори | Black + Red |
- Ціна: 704,70 ₴


