




Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 147,90 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Медальйон у стилі Відьмака з посрібленої бронзи на регульованому шнурку з паракорду, довжина 50 см»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Медальйон виконаний у стилі популярного фентезійного всесвіту «Відьмак» і виготовлена з посрібленої бронзи методом ручного лиття. Дизайн відтворює характерну форму знака, впізнаваного серед шанувальників гри, книги та серіалу. Шнурок з паракорду має довжину 50 см і можливість регулювання, що забезпечує комфорт під час носіння. Аксесуар добре пасує до повсякденного одягу або стане частиною тематичного образу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольори | Noise Chameleon + Golden |
- Ціна: 1 219,75 ₴




