




Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 147,90 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кулон із Шоломом Жаху в колі рун Старшого Футарка ручного лиття на паракордовому шнурку, довжина 50 см»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон з центральним символом Шолом Жаху та обрамленням із 24 рун Старшого Футарка виготовлений методом ручного лиття. Дизайн виконано у скандинавському стилі з акцентом на деталізацію та геометрію. Паракордовий шнур довжиною 50 см має регулювання, що дозволяє зручно налаштувати довжину для щоденного носіння. Аксесуар добре поєднується з сучасним одягом або історичним стилем і підійде тим, хто цінує символічну графіку та майстерність виконання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольори | Utactic camo + Coyote brown snake |
- Ціна: 1 219,75 ₴




