




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіска у вигляді Мйольніра — Молота Тора — виконана в стилі Маммен із характерним орнаментом і повним набором рун Старшого Футарка (24 символи). Виготовлена методом ручного лиття з посрібленої бронзи. Шнурок із паракорду має регульовану довжину, що дозволяє налаштувати підвіс під комфортне носіння. Аксесуар пасує для поціновувачів скандинавської культури, історичних стилізацій і сучасного етнічного дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольори | Dusty coyote + Dusty coyote |
- Ціна: 2 124,15 ₴





