




Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 147,90 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Слов’янський кулон Квадрат Сварога з італійської бронзи з 24 рунами на паракордовому шнурку, 50 см»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулон із зображенням Квадрата Сварога — потужного слов’янського символу, що уособлює порядок, божественний вогонь і творчу силу. Орнамент по колу містить 24 руни Старшого Футарка, які посилюють змістовність виробу. Виготовлений з італійської бронзи, кулон підвішений на міцний регульований шнур із паракорду довжиною 50 см. Це змістовний аксесуар для поціновувачів слов’янської символіки, традицій та етнічного стилю. Виріб поєднує глибину образу з практичністю у носінні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Текстиль |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина ланцюжка | 500 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольори | Copper brown + Dusty coyote |
- Ціна: 2 099,16 ₴






