




Паракордові брелоки - це стильні та практичні аксесуари ручної роботи, які мають ряд переваг, включаючи міцність, легкість, довговічність, стиль і практичність. Паракордові брелоки мають практичний або декоративний характер, вони використовуються на ключі, ножі, ліхтарики або інші дрібні предмети, щоб їх було легше знайти, а також для вираження власної індивідуальності. Паракорд не піддається зносу і не боїться води, він легко очищується від бруду, пилі та інших забруднень.
Матеріал брелока: паракорд 550 (4мм) і мікрокорд (1.4мм).
Довжина брелока: 12см.
Матеріал бусини: біла бронза.
- Ми використовуємо паракорд для виготовлення різноманітних типів браслетів з широким асортиментом застібок, брелоків, темляків, ланьярдів, строп для фотокамер та багато іншого.
Слідкуйте за новинками в нашому Інстаграм: royal_knots_ua
Брелоки з паракорду можуть бути виготовлені в різних стилях і кольорах, а також з використанням декору, такі як бусини, карабіни, кільця різних форм та кольорів, обплетення мікрокорда або мінікорда тощо.
ВАЖЛИВО: Кольори виробу і бусини можна вибрати на фото у зображеннях, вкажіть номер кольору або бусини у коментарі до замовлення.
Переваги виробів з паракорду:
- Міцність: Паракорд виготовляється з нейлону або поліестеру (діаметром 4 мм), які є надзвичайно міцними матеріалами. Паракорд 550 має міцність на розрив до 250 кг, що робить його ідеальним для використання в якості аксесуара, який буде носитися щодня.
- Легкість: Паракорд дуже легкий, що робить його ідеальним для носіння з собою в подорожі або на прогулянки. Він важить лише кілька грамів, тому ви навіть не помітите його на своєму зап'ясті.
- Довговічність: Паракорд стійкий до гниття, цвілі та ультрафіолетового випромінювання, що робить його ідеальним для використання в будь-якому кліматі. Він може прослужити вам довгі роки, навіть якщо ви будете носити його щодня.
- Практичність: Браслети розплітаються за декілька хвилин і паракорд можна використовувати в якості мотузки в туризмі, риболовстві, мисливстві, в екстремальних видах спорту або у військовому ремеслі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 50 г |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 120 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 15 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Кольори | Коричневий із медовим |
| Назва | Хижник |
- Ціна: 700 ₴




